mPower
Linjė telefonike pėr suport 042274141
Gjuha
Identifikimi i Klientit Rregjistrohu
Regjistrim pėrdoruesi tė ri
Kodi i Klientit :
  *  
 
Kodi i Klientit :
 
ID Card Number :   *
 
Perdoruesi :
  *  
 
Fjalėkalimi :
  *
Forca e fjalėkalimit
!None!.
Konfirmoni Fjalėkalimin :   *
 
Emri i plotė    *
 
Numri i Telefonit :
 
Email :   *
 
Pyetje Sekrete :   *
 
Pėrgjigje Sekrete :   *
Po, do tė doja tė merrja njoftimet e faturave me anė tė SMS-ve
Po, do tė doja tė merrja njoftimet e faturave me anė tė Email-it
Verifikimi i imazhit : Rifresko imazhin

Shkruani karakteret qė shihni nė foto

  Unė i kam lexuar Termat dhe Kushtet pėrpara pėrdorimit tė shėrbimit

   

Politikat e privatėsisė | Termat dhe Kushtet e pėrdorimit| Politikat e rimbursimit | Komente | Admin
© 2019 OSHEE sh.a.
Mundėsuar nga Fluentgrid Ltd. (Formerly Phoenix IT Solutions Ltd.)