mPower
Linjė telefonike pėr suport 042274141
Gjuha
Identifikimi i Klientit Rregjistrohu
Forma e Feedback
Q1. On a scale of 1 to 5 where 1 is Poor and 5 is Excellent, how would you rate Utilitys Online services on each of the following?
I Shkėlqyer(5) Shume mirė(4) Mirė(3) Mesatare(2) I dobėt (1)
1 Shih Online Shėrbimet e Faturimit          
2 Regjistrimet e Ankesave dhe Shėrbimet e Korrigjimeve      
3 Koha e marrė pėr tė pėrfunduar transaksionet tuaja / kėrkesat e shėrbimit          
4 Siguria pėr tė mbrojtur tė dhėnat tuaja personale          
5 Lehtėsia e lundrimit pėrmes udhėzimeve dhe menuve nė faqen e internetit          
6 Kėnaqesia e Pėrgjithshme me shėrbimet online          
Q2. A ka ndonjė sugjerim * sa i pėrket shėrbimeve tė shėrbimeve komunale qė dėshironi tė ndani?
    *
* Sugjerimet e ndara nga ju do tė vlerėsohen nga ekipi ynė i brendshėm dhe mund tė zbatohen nėse gjenden tė zbatueshme. Ne ju falėnderojmė pėr sugjerimin tuaj tė vlefshėm.
Q3. A ka ndonjė shėrbim ose funksione tė veēanta, tė cilat ju do tė donit qė shėrbimet e Shėrbimit Online tė ofrojnė?
 
Informacion Demografik
Emri :
Email-i :   *

Verifikimi i imazhit : Rifresko imazhin

Shkruani karakteret qė shihni nė foto

Politikat e privatėsisė | Termat dhe Kushtet e pėrdorimit| Politikat e rimbursimit | Komente | Admin
© 2019 OSHEE sh.a.
Mundėsuar nga Fluentgrid Ltd. (Formerly Phoenix IT Solutions Ltd.)