mPower
Linjė telefonike pėr suport 042274141
Gjuha
Identifikimi i Klientit Rregjistrohu
politika e rimbursimit

Rimbursimi / Ngarkimi i Mbrapa Transaction

Nė rast tė rimbursimit tė shumės pėr konsumatorin pėr ēfarėdo arsye, shuma do tė rimbursohet tek Konsumatori nė kartėn pėrkatėse tė kreditit / debitit nėpėrmjet procesit tė pagesės nė Internet dhe nuk do tė bėhen rimbursime nė tė holla.

Tarifa pėr pėrpunimin e transaksionit pėr objektin e pagesės sė pagesės - Kredia / Debit / RuPay Card (pėrfshirė Taksėn e Shėrbimit) do tė ngarkohet nga Konsumatorėt e OSHEE.

OSHEE mund tė ndryshojė afatet dhe kushtet dhe mohimin e pėrcaktuar mė sipėr kohė pas kohe. Duke shfletuar kėtė faqe interneti, ju pranoni qė ju jeni tė lidhur me kushtet dhe mohimet e tanishme dhe kėshtu ju duhet tė kontrolloni kėto ēdo herė qė tė rishikoni faqen e internetit.

Politikat e privatėsisė | Termat dhe Kushtet e pėrdorimit| Politikat e rimbursimit | Komente | Admin
© 2019 OSHEE sh.a.
Mundėsuar nga Fluentgrid Ltd. (Formerly Phoenix IT Solutions Ltd.)